#INSTAFAMOUS Mink Lashes
#INSTAFAMOUS Mink Lashes
#INSTAFAMOUS Mink Lashes

#INSTAFAMOUS Mink Lashes

Regular price $8 Unit price  per 

Shipping calculated at checkout.
  • Perfect wispy everyday lashes
  • Reusable for up to 15 times! (With proper care) 
  • Real Mink lashes 
#INSTAFAMOUS Mink Lashes